Główne zadania:

  • obsługa klienta w przewozach międzynarodowych (przygotowanie ofert, negocjacja cen, ustalanie warunków transportu itp.)
  • utrzymywanie stałych kontaktów z klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na ww. stanowisku
  • wiedzy z zakresu spedycji
  • odpowiedzialności, dobrej organizacji pracy, samodzielności i konsekwencji w działaniu
  • komunikatywności, umiejętności negocjacyjnych
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomości MS Office
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego / niemieckiego

Oferujemy:

  • praca w młodym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV w formie elektronicznej na poniższy adres:

lukasz@transexpress.net.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę „TRANSEXPRESS”, z siedzibą Kłębanowice 31, 59-160 Radwanice, w celach rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z póź. zm.)